בוגרשוב 34
 
 
רועי הורוביץ, אושרי סהר
מחזה מאת: דניאל אפרת, רועי הורוביץ וצביקי לוין עפ"י רעיון של דן קלאנזי ("שעונים", "יום העצמאות שלי")
פזמונים: דניאל אפרת
מוסיקה: שמוליק נויפלד
בימוי: רועי הורוביץ
תפאורה: אבי שכוי
תלבושות: אורן דר
תאורה: מאיר אלון
הדרכה קולית: דוקי עצמון
ניהול מוסיקלי: ליאור רונן
פסנתרן: אוראל אושרת
משתתפים: רועי הורוביץ, צביקי לוין, אושרי סהר, שחר פרץ"בוגרשוב 34" מביא את סיפורם של שני זוגות גייז: האחד- משנת 1958, והשני- 55 שנה מאוחר יותר, ב 2013.

העלילה מתרחשת בדירת המגורים של שני הזוגות, בבניין שברחוב בוגרשוב 34 בתל אביב, ומזגזגת בין הזמנים, קדימה ואחורה. גם לחני השירים, נעים, בהתאמה, בין התקופות.

כל אחד משני הזוגות ניצב בפני החלטות גורליות, שלהן השפעה מכרעת על עתיד הקשרים שלהם: הזוג הוותיק, מנהל סניף בנק ומורה, מתחבטים בשאלת היציאה הפומבית מן הארון שבו הם חיים, בעוד הזוג העכשווי, סופר ומעצב גראפי, בוחנים את מידת נכונותם להתחייב לאימוצו של ילד.

"בוגרשוב 34" הוא מחזמר-כיס מקורי, מפרי עטו של המחזאי האמריקאי דן קלאנזי (מי שמוכר לקהל הישראלי כמחברו של "שעונים", שעלה בארץ עם רועי הורוביץ ורמי ברוך, וזכה לפרסים ולהצלחה בינלאומית מסחררת). המחזמר עלה לראשונה בארה"ב, בשנת 2008, וזכה לביקורות מהללות:

"אלוהים אדירים! כמה הרבה השגנו בעשורים האחרונים, בכל הקשור לחירות אישית ולצדק!!! המחזמר המצחיק, הסקסי, המקסים והרומנטי הזה, עם המוסיקה הנפלאה שלו, יגלה לכם הכל!!!"
(דיילי גאייד)

"כל כך הרבה רגעים מחממי לב ישנם במחזמר הזה, לצד כל כך הרבה סצינות שוברות-לב. הערב הזה יגרום לכם לצחוק, ומיד לאחר מכן- להזיל דמעה...כמו בכל קומדיה מוזיקלית ראויה לשמה, השירים לא פשוט "נוחתים" על הבמה משום מקום, הם מקדמים את העלילה ובאמת מעבים את ההתרחשות. זהו מחזמר משעשע, רלוונטי ומרגש. יומיים לאחר שצפיתי בו, השירים ומילותיהם עדיין מהדהדים בראשי"
(טוק-מגזין, פאלם ספרינג, קליפורניה)

"המוסיקה סוחפת לכל אורכה, וממיסה לעתים קרובות"
(בוטום-ליין מגזין)

"בוגרשוב 34" היא עבודתם המשותפת, השלישית במספר, של המחזאי דן קלאנזי והבמאי-שחקן רועי הורוביץ.