הרצאות ומפגשים
 
  ליא קניג
  יונה אליאן-קשת
  יבגניה דודינה
  רובי פורת-שובל
  רמי ברוך
  מרים זוהר
"העולם כולו במה, וכל בני האדם שחקנים המה"- ראיונות עם כוכבים

סדרה מפגשים מרתקת, שזוכה להצלחה גדולה, עם כמה מאמני הבמה הבולטים שלנו. במתכונת תכנית הטלויזיה הנודעת "סטודיו למשחק", מארח רועי הורוביץ לראיון בימתי בן שעה וחצי, את בכירי השחקנים בעולם התיאטרון הישראלי: ליא קניג, יונה אליאן-קשת, יבגניה דודינה ואחרים....

כל המפגשים מלווים בקטעי וידאו מתוך הצגות, ובביצועים חיים על גבי הבמה.

ניתן להזמין את הסדרה כולה, חלקים ממנה, או מפגש בודד, לפי הצורך.רשימת המפגשים כוללת את האורחים הבאים:

שיחה עם ליא קניג, "הגברת הראשונה של הבימה", אהובת הקהל וכלת פרס ישראל, על בית אבא ואמא, על דרכה הארוכה בתיאטרון הישראלי, על רגעי שפל ושמחה ועוד.

שיחה עם יונה אליאן-קשת, שחקנית תיאטרון בית ליסין, בעקבות הקריירה המגוונת שלה בתיאטרון, בקולנוע ובטלוויזיה.

שיחה עם יבגניה דודינה, ממיסדות תיאטרון גשר וכוכבת תיאטרון הבימה, על תיאטרון רוסי וישראלי, על משחק דו-לשוני, על מרכזיותה של השפה בעשייה התיאטרונית, על ההשוואה החוזרת לחנה רובינא ועוד.

שיחה עם לאורה ריבלין, שחקנית תיאטרון בית ליסין, מן השחקניות המובילות ב "דור הביניים" של התיאטרון הישראלי, על עבודתה בבימת השחקנים ובתיאטרון חיפה, שיתוף הפעולה הממושך שלה עם יהשע סובול, עודד קוטלר וגדליה בסר, המעבר שביצעה ממשחק למחזאות ועוד.

שיחה עם יעקב בודו, כוכבו הבלתי מעורער של תיאטרון יידישפיל, ממייסדי תיאטרון חיפה ומאבות הבידור הישראלי.

שיחה עם רובי פורת-שובל, שחקנית ומחזאית ( "כתם לידה", "נעמי", "סוף העולם שמאלה", "בוסתן ספרדי") על כתיבה לתיאטרון ולקולנוע, משחק במדיומים שונים, דמויות מזרחיות ואופני הייצוג שלהן בדרמה הישראלית ועוד.

שיחה עם רמי ברוך, מהעסוקים שבשחקני ישראל ("משפט פולארד", "הנמר", "שעונים", "גטו", "היילכו שניים יחדיו?", "עוץ לי גוץ לי", "הרטיטי את לבי" ועוד).

שיחה עם מרים זוהר, כלת פרס ישראל, על דרכה הארוכה על בימות התיאטרון מאז עלייתה ארצה, עבור ב 45 שנות עבודתה ב "הבימה" ועד למעבר שלה לתיאטרון בית ליסין. במפגש יידונו גם סרטים וסדרות בהן כיכבה, ואהבת הקהל העצומה, לה היא זוכה לאורך השנים.

שיחה עם אלי גורנשטיין, על הקריירה המגוונת שלו כשחקן, זמר אופרה, נגן צ'לו ומדובב, מימי "טלפלא" ועד "מפיסטו".